eventy online

Rok 2020 zaskoczył nas negatywnie. Sytuacja z zamknięciem eventów, konferencji i wydarzeń firmowych pociągnęła za sobą także konieczność odwołania wszelkich warsztatów integracyjnych. Jednakże na szczęście żyjemy w XXI wieku, dzięki czemu mogliśmy wypróbować nowe metody organizacji wydarzeń i przenieśliśmy je do sieci!

Warsztaty i szkolenia przez sieć

Warsztaty integracyjne, jak sama nazwa, wskazuje, mają na celu budowanie zespołu. Mają ułatwić grupie osób pracującej razem komunikację, dogadywanie się i wspólną pracę. Od marca znaczna część z nas pracuje jednak z domu. Jak wówczas zorganizować integrację poprzez warsztaty? Bardzo prosto! 

Wszystkie nasze scenariusz warsztatów tak zmodyfikowaliśmy, że są możliwe do przeprowadzenia on-line, a wszyscy mogą w nich uczestniczyć w domu. Jeśli do przeprowadzenia warsztatów potrzebne są jakieś akcesoria, np. Las w słoiku, wszystkie potrzebne narzędzia dostarczamy uczestnikom do domu bezpieczną przesyłką kurierską. 

W każdym z warsztatów może wziąć dowolna liczba osób, jednakże rekomendujemy, aby jedna grupa nie przekraczała 50 osób. Wszystkie nasze warsztaty online prowadzone są przez naszych event menedżerów lub profesjonalnych szkoleniowców ze specjalnego studia wyposażone w odpowiednie nagłośnienie oraz oświetlenie. Dzięki współpracy z zawodowymi realizatorami moderacja każdego wydarzenia przebiega sprawnie i bez żadnych problemów. 

Dzięki nowoczesnym aplikacjom takim jak ZOOM lub Cisco Webex każdy uczestnik może aktywnie uczestniczyć w szkoleni, zadawać pytania i komunikować się z innymi. Oprogramowanie to jest sprawdzone i w zupełności bezpieczne. 

Warsztatów Online – pomoc organizacyjna

W ramach organizacji integracyjnych warsztatów przez sieć zapewniamy również zapleczem wydarzenia. Prześlemy pracownikom i potencjalnym uczestnikom interaktywne zaproszenie. Zajmiemy się rejestracją uczestników, wysyłką potrzebnych akcesoriów i wszelkimi sprawami organizacyjnymi. Jeśli będą to warsztaty otwarte, zapewniamy również promocję w mediach tradycyjnych oraz społecznościowych.