Ekologia w obecnych czasach jest coraz poważniej traktowana. W dobie galopującej globalizacji ochrona środowiska staje się coraz bardziej palącą kwestią. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i społeczeństwa zachęcamy do organizacji eventów z ekologią w tle. W ich trakcie uczestnicy dowiedzą się dlaczego dbanie o środowisko jest ważną kwestią nie tylko dla nich, ale także ich potomków. Wezmą udział w prelekcjach uświadamiających obecne problemy oraz jak zadbać o swoje otoczenie samemu. 

Oprócz tego zachęcimy wszystkich uczestników do aktywnego wypoczynku z dala od monitorów, telewizorów i telefonów. Jesteśmy przekonani, że taki swoisty “reset” na świeżym powietrzu docenią wszyscy uczestnicy ekologicznych warsztatów. 

warsztaty integracyjne, tworzenie lasu w słoiku"
warsztaty las w słoiku"

Las w słoiku

Jedna z propozycji warsztatowych na event ekologiczny to nauka tworzenia lasów w słoiku! Każdy z uczestników będzie miał okazję nauczyć się od podstaw tworzenia własnych, zamkniętych ekosystemów, które raz zamknięte potrafią wytrzymać bez ingerencji z zewnątrz nawet kilka lat! Nasi instruktorzy przekażą wiedzę teoretyczną o podłożach, ich zastosowaniu, a także i roślinach, które można w ten sposób zamknąć w słoju. Następnie w części praktycznej krok po kroku każdy stworzy swój własny i unikalny las, który zabierze później ze sobą do domu! Kto by nie chciał mieć takiej pamiątki? 

Inne warsztaty

W naszej ofercie znajdziecie o wiele więcej ciekawych warsztatów, które doskonale znajdą zastosowanie na evencie ekologicznym. Są to m.in.:

  • warsztaty tworzenia eko toreb i biżuterii
  • warsztaty bębniarskie
  • warsztaty garncarskie
  • warsztaty wikliniarskie
  • zajęcia pilates, zumby, jogi
las w słoiku przygotowanie"
eko warsztaty las w słoiku"

Eko warsztaty to doskonała okazja, by wyjść z biur, magazynów czy hal produkcyjnych, by spędzić wspólnie i kreatywnie czas na świeżym powietrzu. Mamy wrażenie, że w obecnych czasach zbyt często o tym zapominamy. Warto czasem zwolnić i spojrzeć na swoje koleżanki i swoich kolegów z pracy, a nawet szefa, z nieco innej perspektywy. Wyjedziemy na łono natury, daleko poza miasto, damy Wam czas dla siebie oraz na oczyszczenie umysłu z codziennych trosk. Zapraszamy!