Rozmaite warsztaty i szkolenia są idealnym pomysłem na udaną imprezę integracyjną. Nauka nowych rzeczy nie musi kojarzyć się jedynie z zawodową codziennością i przyswajaniem wiedzy związanej z naszą pracą. W czasie, gdy większość wydarzeń przeniosła się do sieci, pojawiło się wiele możliwości organizacji takich eventów przez Internet. Jednym z topowych trendów to warsztaty kulinarne, czyli interaktywne gotowanie na ekranie, podczas którego każdy z uczestników przyrządzi coś niesamowitego nawet jeśli o gotowaniu nie ma pojęcia.

warsztaty kuliarne online"
firmowe warsztaty kulinarne online"

Zostań mistrzem własnej kuchni

Spokojnie – nikt nie będzie kazał Wam biegać po supermarketach w poszukiwaniu odpowiednich produktów na warsztaty integracyjne. Kurier dostarczy Wam pod drzwi wszystko, co potrzebujecie na ten wieczór – Waszym zadaniem będzie udanie się do własnej kuchni, uruchomienie komputera i świetna zabawa. Po drugiej stronie łącza znajdować się będzie szef kuchni - doświadczony i wykwalifikowany kucharz, który przeprowadzi nas przez cały proces tworzenia własnej potrawy. Dzięki dedykowanemu czatowi będziemy mogli na bieżąco zgłaszać uwagi, wątpliwości i zadawać pytania. Kucharz będzie osobą otwartą, uśmiechniętą i sprawi, że nawet dla największych sceptyków, gotowanie tego dnia będzie prawdziwą przyjemnością.

W jaki sposób warsztaty kulinarne integrują zespół?

Uczestnicy przyrządzają mniej więcej tę samą potrawę. W trakcie jej przygotowywania, mogą wymieniać się uwagami, pomagać sobie nawzajem i rozmawiać, co samo w sobie tworzy miłą, przyjazną atmosferę. W kolejnej części warsztatów może odbyć się mały konkurs na najlepsze danie, co pozwoli na wprowadzenie przyjacielskiej rywalizacji. Warsztaty kulinarne online są obecnie bardzo popularne, ponieważ mimo wszystko odwracają uwagę od codzienności, generują bardzo dużo dobrej zabawy i pozytywnych fluidów i zachęcają do twórczego myślenia. Jeszcze długo po zakończeniu imprezy, uczestnicy wspominają takie szkolenie z uśmiechami na twarzach, co jest najlepszym dowodem na skuteczność tego eventu.

internetowe warsztaty kulinarne dla firm"
warsztaty kulinarne online"