Integracja w domu jest obecnie koniecznym trendem na całym świecie. Jednak wcale nie wyklucza to świetnego eventy w ramach team-buildingu, podczas którego pracownicy będą się świetnie bawić i wspominać go jeszcze długo po jego zakończeniu. Dodajmy do tego szczyptę przyjaznej rywalizacji i otrzymujemy projekt Mission Competition!

mission competition"
event hybrydowy online"

Co to jest Mission Competition?

W prostych słowach jest to projekt mający na celu przeprowadzenie hybrydowej integracji online, w ramach której uczestnicy rywalizują rozwiązując rozmaite zadania na specjalnie przygotowanej platformie. Czego mogą spodziewać się uczestnicy biorący udział w takiej rywalizacji? Na zawodników czeka łamanie szyfrów, próby odgadywania kodów na podstawie różnych wskazówek. Będą to także pytania z różnych dziedzin wiedzy jak kinematografia czy muzyka rozrywkowa. Nasi pracownicy będą musieli ruszyć głową ale także ręką, ponieważ przygotowane dla nich wyzwania będą wymagać także umiejętności manualnych, a także kreatywności i poczucia humoru.

Zadania mogą być indywidualne lub drużynowe a na ich wykonanie czas będzie ograniczony. Formę zabaw i gier dostosujemy do potrzeb Twojej firmy – ba, scenariusz całego eventu może być stworzony specjalnie pod Twój biznes. Motywem przewodnim może być zakres działalności firmy, ale może to być dowolnie inna wybrana przez Was tematyka.

zadanie mission competition"
zadanie mission competition"

Wielki Finał!

Całość wieńczy finał zabawy podczas której ujawnione zostają wyniki i ogłaszamy zwycięzców, na których czekają nagrody! Uczestnicy otrzymają także pamiątkowe filmiki i zdjęcia przedstawiające przebieg całego wydarzenia.

Dlaczego Mission Competition to dobry pomysł?

Integracja przez współzawodnictwo w przyjaznej atmosferze sprawdza się zawsze, a po dodaniu do niej szczypty humoru, kreatywności i interesujących wyzwań otrzymujemy „integracyjną bombę witaminową”. Nawet siedząc w domu, uczestnicy są zaabsorbowani i pochłonięci zabawą, odrywają się od trudów codzienności a każdy ma szansę pokazać, w czym jest najlepszy. Mission Competition to idealny pomysł na integrację online w tych trudnych pandemicznych czasach