Zapraszamy do organizacji firmowych warsztatów z zakresu motoryzacji! W trakcie wydarzenia nauczymy Was technik efektywnej jazdy samochodem, a także zabawimy się w profesjonalnych tuningerów! 

W trakcie warsztatów na wynajętym terenie nasi szkoleniowcy najpierw przekażą uczestnikom wiedzę teoretyczną z zakresu pozycji za kierownicą, właściwej techniki jazdy oraz sposobów radzenia sobie w sytuacjach krytycznych. Następnie wsiądziemy do samochodów i będziemy uczyć się w praktyce wykorzystywać zdobytą wiedzę.

Na koniec na gości czeka nie lada atrakcja - przejazd prawdziwą rajdówką z instruktorem w roli pasażera. Mocne wrażenia gwarantowane!

warsztaty motoryzacyjne
moto warsztaty dla firm

WARSZTATY TUNINGOWE

Myślałeś kiedyś o tuningu samochodowym? Teraz masz niepowtarzalną okazję! Uczestnikom warsztatów udostępnimy pojazdy, które będzie można bez skrępowania ozdabiać, przerabiać. Można będzie go nawet na koniec przewrócić do góry nogami. Wszystko jest dozwolone,a liczy się efekt końcowy w postaci świetnie odpicowanej fury!

To jednak nie koniec emocji bo czeka nas jeszcze szalony wyścig stuningowanych bryk.

Jakie samochody trafią w Wasze ręce? Same klasyki z polskich dróg! Będą to maluchy, polonezy i niezapomniane syrenki. Gotowi na wyzwanie??

warsztaty motoryzacyjne dla pracowników
warsztaty motoryzacyjne, pimp my ride
moto warsztaty tuning
integracja moto warsztaty