Pora zafundować Waszym pracownikom trochę relaksu i zabawy. Pora na integrację online! Restauracje i bary pozamykano na cztery spusty. Tak więc pozostaje sprowadzić bar do domowych pieleszy. To nic, że w domu nie ma barmana, który obsłuży nas tak, jak ma to miejsce w normalnych warunkach – dlaczego nie zostać barmanem samemu? Spróbujmy wcielić się w rolę specjalisty od tworzenia najlepszych drinków w mieście! Nauczmy Was przyrządzać drinki samodzielnie podczas warsztatów barmańskich organizowanych online!

warsztaty barmańskie online"
warsztaty barmańskie online"

Jak zostać barmanem na imprezie firmowej?

Warsztaty barmańskie to świetna i dosłownie szampańska zabawa dla wszystkich uczestników. Poprzez dedykowaną platformę online, barmański ekspert wprowadzi nas do świata tworzenia prawdziwych alkoholowych dzieł sztuki, nauczy odpowiednio dobierać proporcje i opowie nieco o historii danego alkoholu. Oczywiście nie będziemy w tych trudnych czasach kazać pracownikom biegać po sklepach w poszukiwaniu odpowiednich produktów. Dostawa składników odbywa się na zasadzie door-to-door, a zadaniem biorących w wydarzeniu udział jest jedynie dobra zabawa i relaks. Impreza ma charakter interaktywny a wszelki pytania, uwagi i sugestie kierowane do naszego eksperta są mile widziane.

W trakcie warsztatów możemy pokusić się o mały konkurs na najlepszego drinka czy na najpiękniej wyglądający napój. Na koniec porozmawiajmy ze sobą i z naszym specjalistom delektująca się napojami własnego autorstwa.

warsztaty barmańskie online"
warsztaty barmańskie online"

Jakie są zalety takiej integracji?

Alkohol w odpowiednich ilościach to napój towarzyski, a tworzenie drinków wspólnie z kolegami i koleżankami z pracy czyni ten proces wyjątkowo przyjemnym. W trakcie eventu nie unikniemy zabawnych anegdot, śmiesznych uwag, żartów i wspomnień z wszelakich imprez. Dlatego właśnie jest to doskonały pomysł na imprezę integracyjną, która oderwie uczestników od trudów życia codziennego i wyzwań zawodowych i pozwoli na chwilę przenieść się myślami do ulubionego baru czy knajpki, gdzie jeszcze do niedawna można było spotkać znajomych w każdy weekend.