Warsztaty integracyjne to świetne narzędzie do budowy zespołu w każdej firmie. W obecnych czasach takie aktywności przybierają różnorakie formy. Warsztaty mogą być organizowane w specjalnie do tego przystosowanych pomieszczeniach lub w plenerze. Warsztatowe zajęcia integracyjne doskonale sprawdzą się jako samodzielny, jedno lub kilkudniowy event, a także jako dodatek do wyjazdy integracyjnego, konferencji, kongresu czy jakiejkolwiek innej imprezy firmowej. Ilość uczestników na warsztatach integracyjnych oscyluje od kilkunastu do nawet kilkuset osób. Mamy doświadczenie w organizacji warsztatów dla każdej ilości uczestników.  

Dzięki warsztatom integracyjnym Twoi pracownicy i goście zyskają nowe, przydatne umiejętności (zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym), a także będą mieli okazję lepiej się poznać, a także nauczyć się współpracować w zespole. 

W naszej ofercie znajdziecie kilka najczęściej wybieranych przez naszych klientów opcji warsztatów. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zrealizowali także i Twój pomysł! W celu konsultacji z naszym doradcą zapraszamy do działu kontakt.

Magia Hollywood

Każdy z nas w młodości chociaż przez chwilę marzył o tym, by zostać słynnym aktorem. Podziwialiśmy przygody Clinta Eastwooda, Toma Cruise’a czy Angeliny Jolie w rolach popularnych postaci i sami chcieliśmy być ich częścią. Dziś te marzenia spełniamy na warsztatach filmowych! W ich trakcie uczestnicy pod okiem profesjonalnych filmowców nauczą się podstaw kinematografii i nakręcą krótkometrażowy film. Wieczorem zaś odbędzie się firmowa Gala Oscarowa, podczas której nagrodzone zostaną najlepsze produkcje!

Profesjonalna fotografia

Zdjęcia to zawsze doskonała pamiątka po wycieczkach, uroczystościach i wydarzeniach. Każdy z nas lubi czasem sentymentalnie cofnąć się w czasie i powspominać. A gdyby tak na łonie firmy zorganizować sesję zdjęciową z przymrużeniem oka, której efektem będzie pamiątka na lata? Takie są właśnie warsztaty fotograficzne! W ich trakcie pod nadzorem profesjonalnych fotografów uczestnicy nauczą się podstaw fotografii i przeprowadzą swoją własną sesję! Efektem będą zdjęcia, które mogą znaleźć się później np. w firmowym kalendarzu, który zawiśnie na ścianach w miejscu pracy!

Improwizacja Kabaretowa

Jak zintegrować zespół w nietypowy, a zarazem skuteczny sposób? To proste! Coraz większą popularnością cieszą się warsztaty improwizacji kabaretowej! Zajęcia polegają na ćwiczeniach w grupach, które nauczą uczestników kreatywności, pracy w grupie i refleksu w trakcie rozmów. Oprócz tego zajęcia tego typu pomagają przełamać słabości i podbudowują pewność siebie w życiu zawodowym jak i prywatnym. Wszystko to w wesołej atmosferze pod okiem profesjonalnych aktorów, którzy na co dzień występują na scenach całej Polski.

Firmowy Majster Chef!

Kto z firmy jest najlepszym kucharzem? Kto zasługuje na tytuł MajsterChefa, a kto będzie musiał oddać przysłowiowego “fartucha”? Warsztaty kulinarne objawią kulinarne talenty i tych, którzy potrawy powinni tylko degustować! Pod okiem zawodowych kucharzy uczestnicy podzieleni na grupy wezmą udział w konkursie kulinarnym! Aby odnieść sukces konieczne będzie współdziałanie, sprawna komunikacja i pozytywne nastawienie. To jak grupa ze sobą współpracuje będzie też jednym z kryteriów, którym będzie kierować się konkursowe jury.

warsztaty motoryzacyjne dla pracowników

Warsztaty motoryzacyjne!

Czy wiecie, jak Wasze auto zachowa się na ostrych zakrętach? Jak zareaguje na śliskiej nawierzchni w ekstremalnych warunkach? W trakcie warsztatów motoryzacyjnych szkoleniowcy przekażą uczestnikom wiedzę teoretyczną z zakresu pozycji za kierownicą i różnych technik bezpiecznej jazdy oraz jak radzić sobie w sytuacjach krytycznych. Wszystkich czeka również niesamowita gratka - przejazd w roli pasażera prawdziwą rajdówką WRC! Emocje gwarantowane! Na koniec zaś wszyscy zamienią się w tunigerów w trakcie zawodów pod szyldem "Odpicuj Brykę"!

Warsztaty z ekologią w tle

Warsztaty z tworzenia Lasu w Słoiku to najnowszy trend w branży eventowej. Łączone są z wydarzeniami nastawionymi na ekologię, która odgrywa coraz większą rolę w naszym codziennym życiu. W trakcie zajęć uczestnicy nauczą się jak stworzyć własny ekosytem, który zamknięty następnie w słoiku może przetrwać w ten sposób długie lata! Tak stworzony las w słoiku goście wydarzenia będą mogli zabrać ze sobą do domu. Oprócz tego odbędą się zajęcia teoretyczne, które przybliżą zgromadzonym zagadnienia z zakresu ekologii.

Warsztaty wizażowo-fryzjerskie

Jest to oferta skierowana głównie dla Pań! Zapraszamy do organizacji warsztatów buety, podczas których uczestniczki będą mogły nauczyć się i podszkolić z technik profesjonalnego makijażu. Pod okiem profesjonalnych makeupistek Panie dowiedzą się o najnowszych trendach na rynku wizażowym, a także jakie kosmetyki są na topie. W drugiej części warsztatów uczestniczki nauczą się jak stworzyć na swojej głowie i włosach niesamowite fryzury okolicznościowe. Jesteśmy przekonani, że wszystkie uczestniczy takich warsztatów będą z nich niezwykle zadowolone!

W rytmie bębnów!

Gra na bębnach na początku może wydać się zajęciem nieco egzotycznym, ale każdy kto tego spróbuje z pewnością wpadnie w ich rytm. Na warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych muzyków uczestnicy poznają podstawy gry na bębnach w teorii i praktyce. Bogactwo rytmów pozwala na tworzenie niezliczonych akompaniamentów. Końcowym efektem warsztatów będzie wspólny, rytmiczny pokaz gry na bębnach.

Nasza agencja eventowa zajmuje się organizacją imprez firmowych dla pracowników już od ponad dekady. W tym czasie świetnie bawiło się z nami kilkanaście tysięcy uczestnikach na niezliczonej już ilości wydarzeń. Na przestrzeni lat warsztaty integracyjne na stałe wpisały się w ofertę naszej agencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Klientowi produkt najwyższej jakości.

Organizacją warsztatów integracyjnych zajmujemy się kompleksowo od początku do końca. Od momentu przedstawienia oferty, po sam koniec imprezy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, reagując na każdą sugestię i propozycję. W zależności od potrzeb zajmujemy się bookingiem przestrzeni, transportów oraz cateringu. 

Nasze warsztaty prowadzone są przez profesjonalistów w swoich dziedzinach, a nad całym przedsięwzięciem pieczę sprawują nasi najlepsi event managerowie. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz współpracę na każdym polu w trakcie organizacji warsztatów.

Spodobały Ci się nasze propozycje?

Uważasz, że jedna z naszych propozycji warsztatów integracyjnych doskonale sprawdzi się w Twojej firmie?