Spektakl komediowy przygotowany w jeden dzień z uczestnikami warsztatu. Niemożliwe? A jednak! Oferujemy organizację warsztatu komedii improwizowanej, po którym uczestnicy będą mieli okazję zagrać razem z zawodowymi improwizatorami podczas wieczornego występu na prawdziwej scenie! Teatr improwizacji jest stosunkowo młodą sztuką w Polsce, która przywędrowałą do nas kilka lat temu z USA, ale ma coraz więcej wiernych fanów.

warsztaty improwizacji kabaretowej
warsztaty improwizacji kabaretowej

Aby improwizować na scenie potrzebny jest trening wielu umiejętności, które połączone ze sobą pomagają improwizatorowi stworzyć rzeczywistość teatralną. Dzięki nim możesz tak formować spektakl komediowy, by przemówił do widzów swoją nieprzewidywalnością, energią i prawdziwością - w końcu dzieje się to na ich oczach i za ich sprawą! W trakcie występu aktorzy często korzystają bowiem z sugestii publiczności, co jeszcze bardziej nadaje każdemu spektaklowi wyjątkowości i niepowtarzalności. 

Trening improwizatora polega na wykonywaniu serii ćwiczeń pomagających uczestnikom przełamać swoje bariery i otworzyć się. Na zajęciach łamiemy obawy przed wystąpieniem publicznych, a nabyte umiejętności powodują, że nawet najbardziej nieśmiali uczestnicy sami się garną do występu wspólnego z improwizatorami. Uczą ich jak rozmawiać pod presją, refleksu oraz dodają pewności siebie. Bez wątpienia wszystko to wykorzystają to nie tylko na polu zawodowym, ale także i prywatnym. To idealny przepis na udaną integrację ze spektakularnym finałem z udziałem gości. 

improwizacja kabaretowa na evencie
team building improwizacja kabaretowa
impro kabaretowe na evencie firmowym
improwizacja kabaretowa warsztaty