Zafunduj pracownikom swojej firmy rozrywkę, o jakiej „zwykły szef” nie pomyślałby ani przez moment! Udowodnij, że jesteś nie tylko menadżerem, prezesem czy kierownikiem, ale także nowoczesnym człowiekiem, z którym miło będzie spędzić czas w czasie imprezy integracyjnej online. Organizujemy warsztaty kulinarne, warsztaty z tworzenia lasu w słoiku – dlaczego więc nie spróbować degustacji alkoholi w ramach eventu firmowego online?

degustacja wina online"
degustacja alkoholi online"

Oczywiście nie każemy uczestnikom biegać po sklepach w poszukiwaniu wyszukanych trunków na wieczór. Kurier dowiezie buteleczki z alkoholami pod dom każdej osoby zaproszonej na imprezę, razem z odpowiednim kieliszkami i szklaneczkami. Zadaniem naszych podopiecznych będzie jedynie wygodnie rozsiąść się przed ekranem komputera i delektować się wyszukanymi smakami unikalnych napojów.
Całość poprowadzi profesjonalny degustator alkoholi, który ma odpowiednią wiedzę i bogate doświadczenie w tej dziedzinie. W części praktycznie dowiemy się nieco o historii wina, piwa czy whisky, które będziemy spożywać i poznamy tajemnicy przyrządzania tak znakomitych rarytasów. Następnie nauczymy się wykorzystywać odpowiednio nasze podniebienia by wydobyć cały smak i aromat kosztowanego trunku. Nauczymy się smakować napoje odpowiednią częścią języka czy podniebienia dokładnie tak, jak robią to prawdziwi zawodowcy. Na koniec zorganizujemy mały quiz, w którym będziemy odgadywać rodzaj i gatunek alkoholu i urządzimy małe zawody w tej dyscyplinie.

próbki degustacyjne wykwintnych alkoholi"
warsztaty degustacyjne online"

Jakie są zalety degustacji alkoholi oline?

Luźna atmosfera, doskonała zabawa i ciekawa wiedza, której nie posiądziemy podczas codziennej pracy. Degustacja alkoholi w miłym klimacie sprzyja integracji, pozwala zrelaksować się i na chwilę zapomnieć o trudach codzienności. Odpowiednio zorganizowane i poprowadzone, takie warsztaty są wyśmienitym pomysłem na nagrodzenie naszego personelu za dobrą pracę. Alkohol sprowadzany specjalnie na tę imprezę jest bardzo dobrej jakości, w odpowiedniej ilości i zalecony przez profesjonalistę zawodowo zajmującego się prowadzeniem takich właśnie eventów.