Marzyłaś kiedyś o zawodzie aktorki? A może Ty chciałeś pracować jako reżyser? Teraz jest znakomita okazja, aby te marzenia spełnić. Na warsztatach filmowych pod okiem profesjonalistów nakręcicie swój pierwszy film! Na planie nie zabraknie również rozbudowanej garderoby oraz punktów charakteryzacji naszych aktorów. Wszystko to będzie zrealizowane bardzo profesjonalnie, ale z naciskiem na dobrą zabawę. Tego samego dnia nasi filmowcy zmontują filmy i wieczorem czekać Was będzie niezapomniana Gala Filmowa, gdzie pokażemy gotowe produkcje filmowe i rozdamy statuetki dla najlepszych aktorów, reżyserów i nie tylko. Musisz tam być!

gala hollywood, kamera
stormtrooper, warsztaty filmowe, event firmowy

Jakie umiejętności zyskają pracownicy na warsztatach filmowych? Te najważniejsze z nich to:

  • podstawy obsługi kamery filmowej
  • podstawy montażu filmów
  • podstawy charakteryzacji na potrzeby filmu
  • podstawy tworzenia scenografii
  • podstawy gry aktorskiej 
  • podstawy udźwiękowienia produkcji filmowej

Oprócz tego uczestnicy poznają zasady panujące na planach filmowych, jak działa logistyka przy produkcjach itp. Jest to jednym słowem znakomita gratka dla każdego fana filmu!

warsztaty filmowe, gala oscarowa
firmowe warsztaty filmowe, plan zdjęciowy
marylin monroe, event gala hollywood

W trakcie warsztatów grupa będzie miała do dyspozycji profesjonalny sprzęt filmowy, rekwizyty, charakteryzatorów, a całość odbędzie się pod okiem profesjonalistów. Na każdym kroku grupy biorące udział w zabawie będą  mogły korzystać z ich pomocy i rady. Warsztaty filmowe to doskonałe narzędzie budujące zespół, a ich efektem będą z pewnością znakomite produkcje, które staną się pamiątką na lata. 

stanowisko makeup na warsztatach filmowych
gala oscarowa na evencie firmowym, warsztaty filmowe