Nie ma lepszego pomysłu na integrację online niż warsztaty. Jest to bardzo miła i pożyteczna, a przede wszystkim potrzebna odskocznia od typowych szkoleń w ramach przyswajania wiedzy potrzebnej w codziennej pracy. Zorganizujmy ciekawe zajęcia, podczas których uczestnicy nauczą się robić coś interesującego, nowego i niekoniecznie związanego z tym, co robią na co dzień za biurkiem czy na innym stanowisku pracy. A może stwórzmy coś, co przyda się nam w domowych pieleszach? Stwórzmy razem eko kosmetyki!

eko warsztaty online pasta czyszcząca"
eko warsztaty online pasta do zębów"
eko warsztaty online woskowijka"

Jak to działa?

Eko kosmetyki to ekologiczne zestawy do sprzątania, do kuchni czy do prania, które osoby biorący udział w szkoleniu zrobią całkowicie sami!. Produkty wykonane będą jedynie z naturalnych składników takich jak ocet, węglan sodu czy olejki eteryczne. Każdy uczestnik eko-warsztatów otrzyma zestaw startowy, w której znajdzie paczki z materiałami, surowce i inne materiały potrzebne do wykonania domowych kosmetyków. Nawet etykiety na gotowych wyrobach możemy zrobić samodzielnie!

Podczas warsztatów, ekspert z tej dziedziny przeprowadzi nas interaktywnie przez cały proces, zapozna nas z procesem dobierania proporcji, przekaże cenne porady i po prostu nauczy nas tworzyć naturalnie i nieszkodliwe dla zdrowia i środowiska produkty, którymi wysprzątamy nasz dom na błysk. W trakcie takich zajęć wykonamy płyn do mycia naczyń, płyn do czyszczenia czy proszek do prania. Otrzymamy także odpowiednie buteleczki i pojemniki na wykonane własnoręcznie „arcydzieła”.

Co dają warsztaty z eko-kosmetyków?

Nietuzinkowo i oryginalnie spędzony czas to w dzisiejszych czasach towar luksusowy. Zaangażowanie naszych pracowników w niecodzienne zajęcie i nauczenie ich czegoś interesującego a niekoniecznie związanego z pracą zapewni im relaks, dobrą zabawę i możliwość rozwoju w ciekawym kierunku. Co więcej, spod naszych rąk wyjdzie cos realnie użytecznego i przydatnego. Środki czystości przydają się w każdym gospodarstwie domowym i z pewnością są lepszym pomysłem niż oklepane do granic origami. Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu!