Gry terenowe to forma budowania zespołu idealna dla większych grup. Dzięki spędzeniu czasu w aktywny, kreatywny i zabawny sposób uczestnicy uczą się współpracy w zespole i sprawnej komunikacji. Rozróżniamy kilka wariantów gier terenowych, które jesteśmy w stanie zrealizować. Oto te najpopularniejsze, na które stawiamy  i regularnie realizuje dla naszych Klientów.

gra terenowa
terenowa gra integracyjna

Gry miejskie: zabawa, która odbywa się na terenie miasta lub terenie zurbnizowanym. W różnych, często popularnych miejscach lub okolicach zabytków znajdują się stacje, do których muszą dotrzeć uczestnicy dzięki wskazówkom. Na miejscu każda z ekip będzie musiała wykonać konkretne zadanie, dzięki któremu zdobędzie punkty lub wirtualne pieniądze potrzebne do zwycięstwa w grze. Każda z misji może być specjalnie przygotowana pod konkretną grupę i nawiązywać tematycznie do profilu firmy. Gra miejska zazwyczaj ma swój scenariusz, który możemy modyfikować wedle woli i życzeń Klienta, a także pod konkretne miasto. Nad sprawnym przebiegiem gry cały czas pieczę sprawują nasi doświadczeni animatorzy.

Gry zadaniowe:  fachowo nazywane też grami na azymut, rozgrywane poza obszarem miejskim. Jest to forma zabawy w trakcie której uczestnicy muszą zaliczyć kilka konkretnych baz i wykonać napotkane na miejscu zadanie. W każdej z baz na uczestników czeka animator, który przeprowadzi każdą z misji. Tematyka zadań może być dostosowana do profilu firmy lub wybranego motywu przewodniego. W tym przypadku liczy się przede wszystkim współpraca oraz spryt, bowiem aby wygrać, trzeba będzie wykonać jak najwięcej zadań i pokonać jak najwięcej napotkanych przeciwności! Jeśli w młodości lubiliście bawić się w podchody, to z pewnością w tej formie gry terenowej odnajdziecie się znakomicie! 

gra miejska, gra terenowa
łucznictwo gra terenowa
gra terenowa
integracyjna gra terenowa

Zalety gier terenowych? Całe mnóstwo! Przede wszystkim jest to doskonała zabawa, dzięki której pracownicy każdej firmy mogą odetchnąć od codziennych obowiązków i spędzić czas ze współpracownikami w zupełnie inny sposób. Nie tylko jest to okazja do nauczenia się nowych rzeczy i zdobycia nowych umiejętności, ale także do aktywności fizycznej, której na co dzień często brakuje większości z nas. Gry terenowe pobudzają kreatywność i pozwalają często odkryć dotychczas niedostrzegane cechy u współpracowników. Największe korzyści dostrzegają zaś osoby, którym gry terenowe pozwalają na przełamywanie barier i otworzenie się nowe doznania. 

Zapraszamy do współpracy!