Fotografia to arcyciekawa dziedzina sztuki dostępna dla każdego z nas. Zorganizuj dla swoich pracowników warsztaty fotograficzne  i naucz się wraz z nimi robić profesjonalne zdjęcia pod okiem zawodowych fotografów. Nasi trenerzy to zdobywcy wielu nagród, min. Grand Press Photo.

Uczestników zajęć czeka zadanie polegające na stworzeniu katalogu zdjęć do własnego kalendarza firmowego. Na grupy czekać będzie też szeroka garderoba oraz strefa charakteryzacji.

Na koniec zaprosimy wszystkich na Galę Fotograficzną, na której zaprezentujemy obrobione przez trenerów zdjęcia finałowe. Nie obędzie się też bez statuetek i braw przy błysku fleszy paparazzich.

warsztaty fotograficzne dla firm
firmowe warsztaty fotograficzne

Umiejętności, jakie nabędą uczestnicy w trakcie warsztatów z pewnością przydadzą im się również i w życiu codziennym. Nauczą się m.in.:

  • podstaw obsługi aparatu
  • podstaw ustawienia i operowania oświetleniem
  • podstaw charakteryzacji sesyjnej
  • podstaw ustawiania się do zdjęć
  • podstaw obróbki zdjęć przy użyciu profesjonalnych narzędzi

Oprócz tego uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie rozładować napięcie w trakcie sesji zdjęciowej czy np. jak wydobyć ze zdjęć to co najlepsze.

warsztaty fotograficzne, makeup
foto warsztaty dla pracowników
warsztaty foto, event firmowy
fotograficzne warsztaty dla firm

W naszej propozycji nastawiamy się na stworzenie firmowej pamiątki jaką jest kalendarz ze zdjęciami zrobionymi w trakcie zajęć. Nie jest to jednak obligatoryjne. Wysłuchamy każdej propozycji i tak ułożymy program szkolenia, by spełniały one oczekiwania zarówno Twoje, jak i Twoich gości. Warsztaty fotograficzne znakomicie wpiszą się w program każdego wyjazdu integracyjnego czy też sprawdzą jako przerywnik w konferencji. Zapraszamy do kontaktu!