wyścig na warsztatach motoryzacyjnych

Każdy z nas, szanowni Panowie, potrzebuje czasem wieczoru spędzonego w męskim towarzystwie. Dla higieny psychicznej i relaksu, musimy czasem spotkać się z kumplami i porozmawiać o sprawach, o których zazwyczaj nie rozmawiamy z wybrankami naszych serc. Trzeba czasem oderwać się, porozmawiać o sporcie i motoryzacji i zapomnieć o trudach codzienności. Jeśli mamy szczęście pracować w nowoczesnej firmie, która rozumie takie potrzeby, z pewnością zostanie zorganizowana impreza z myślą jedynie o męskiej części załogi. Co można robić podczas eventów firmowych jedynie dla płci brzydkiej? Doradzamy w poniższym artykule.

Warsztaty improwizacji kabaretowej

Wygłupy to bardzo często męska domena, więc może warto przekuć nieco tę umiejętność w coś bardziej kreatywnego? Doświadczeni komicy i standuperzy pomogą nam przygotować się do spektaklu, w którym zagramy u boku prawdziwych profesjonalistów! Impreza doskonale integruje zespół, pozwala zobaczyć, na ile uczestnicy potrafią przekraczać granice nieśmiałości i reagować spontanicznie na otoczenie.

Poznamy techniki szybkiego reagowania na riposty, usłyszymy masę dobrych dowcipów i genialnie spędzimy wieczór w męskim gronie!

Warsztaty motoryzacyjne

Czyż nie jest to jeden z najczęściej poruszanych tematów podczas spotkań z kolegami z pracy? Motoryzacja od zawsze pasjonuje mężczyzn, więc grzechem byłoby nie wykorzystać tego faktu przy okazji eventów integracyjnych. Poznajmy tajniki efektywnej i ergonomicznej jazdy samochodem, nauczmy się odpowiedniej pozycji za kierownicą i reagowania w sytuacjach niebezpiecznych.

Wreszcie, zabawmy się w modyfikacje pojazdów i własnoręcznie zaprojektujmy tuning dla wymarzonego bolidu!

Warsztaty filmowe

Być może ktoś z nas, szanowni koledzy z pracy, marzył by zostać aktorem? Być może ktoś z nas chciał wykrzykiwać sakramentalne „Akcja” na planie i wcielić się w rolę reżysera? Będziecie mieli, panowie, niepowtarzalną okazję, by spełnić to marzenie! Na eventowym planie zostanie zapewniona Wam garderoba oraz punkty charakteryzacji. Nad wszystkim czuwać będą prawdziwi profesjonaliści! Potem pozostaje wymyślić scenariusz i zagrać we własnym krótkometrażowym filmie!

Na efekty nie będzie trzeba długo czekać. Jeszcze tego samego dnia nasi zawodowi filmowcy zmontują filmy, by wieczorem pokazać je podczas naszej firmowej Gali Filmowej. Rozdamy wtedy statuetki dla najlepszych aktorów i reżyserów. Nie może was tam zabraknąć!

Warsztaty kulinarne

Panowie do kuchni! Pora sprawdzić się w roli stereotypowo przypisywanej Paniom! Zawodowy szef kuchni pokaże nam, jak przygotować najbardziej wykwintne potrawy i świetnie się przy tym bawić! Zostaniemy zaopatrzeni w cały potrzebny kuchenny sprzęt i produkty potrzebne do przygotowania umówionej wcześniej potrawy. Naszymi trenerami będą kucharze i laureaci popularnych kuchennych teleturniejów, co stanowi nie lada gratkę dla fanów kulinarnych show!

Nie jesteś zdecydowany? Nic nie szkodzi! Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru!