kobieta

Czas powrócić do eventów integracyjnych „na żywo”! Warto przy okazji wydarzeń team-buildingowych wspomnieć o imprezach przewidzianych jedynie dla płci pięknej. Na co dzień profesjonalne, zorganizowane i dbające o milion spraw jednocześnie panie, z pewnością zasługują na eventy przeznaczone jedynie dla nich, gdzie będą mogły zrelaksować się i spędzić czas w sposób twórczy i atrakcyjny. Oto najnowsze trendy w takich przedsięwzięciach.

Warsztaty improwizacji kabaretowej

Uczestniczki zajęć przygotowują spektakl komediowy, który będzie w dużej mierze improwizowany. Panie wykonywać będą zadania pod czujnym okiem zawodowych improwizatorów i wystąpią z nimi na jednej scenie! Ta dziedzina sztuki jest coraz popularniejsza w naszym kraju, a jako event firmowy, doskonale spaja zespół, prowokuje do współdziałania i wymusza zabawne i śmieszne sytuacje.

Doskonała propozycja na przełamanie pierwszych lodów, nieśmiałości i przekonanie się o własnych możliwościach!

Warsztaty wizażu

Tutaj panowie nie mają czego szukać! To impreza, podczas której nasze Szanowne Panie dowiedzą się nieco o najnowszych trendach w dziedzinie wizażu. Uczestniczki będą miały okazję przygotować makijaż pokazowy w dowolnej tematyce i nauczą się tajników sztuki tworzenia najbardziej profesjonalnych make-upów! O całość zadba doświadczona i profesjonalna trenerka, która odkryje przed Paniami nieznane dotąd im arkana sztuki wizażu. Czegóż chcieć więcej?

Idealna propozycja na wieczorny event w towarzystwie koleżanek z pracy.

Warsztaty kulinarne

W świecie mediów, takie kobiety jak Magda Gessler czy Ewa Wachowicz absolutnie rządzą kulinarnym show-businessem. Programy kulinarne od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i z pewnością niejedna gospodyni domowa zamarzyła co najmniej raz, by przez chwilę poczuć się jak gwiazdy kulinarnych show. Dzięki naszym warsztatom, piękniejsza część naszej załogi ma taką możliwość!

Panie dzielone są na drużyny, otrzymują do dyspozycji nowoczesny sprzęt kuchenny i składniki potrzebne do przyrządzenia umówionych potraw. Stawka jest niemała, bowiem szefowe kuchni będą walczyć o tytuł firmowego Majster Chefa! Nie zostawimy jednak szanownych zawodniczek na lodzie. Panie będą pod czujnym okiem profesjonalnych szefów kuchni, którzy doradzą, pomogą i udzielą niezbędnych wskazówek.

Warsztaty ekologiczne

Kobiety są zazwyczaj bardzo ukierunkowane na kwestie ochrony środowiska, toteż takie zajęcia stanowią dla nich prawdziwą gratkę. Organizatorzy i prowadzący pokażą Paniom, jak mogą zadbać o nasze naturalne środowisko na co dzień, nauczą się wypoczywać bez użycia komputerów, monitorów czy telefonów komórkowych. Na własnej skórze uczestniczki przekonają się, jak zbawienny wpływ na odpoczynek z dala od wszystkiego, co szkodzi naszej planecie!

Prelekcje, rozmowy i zajęcia praktyczne doskonale przedstawiające problematykę ekologii!

Nie wiesz na co się zdecydować? Nic nie szkodzi! Nasi event managerowie chętnie pomogą Ci podjąć decyzję! Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!