O nas
NATURALNIE INTEGRUJEMY

Nasz zespół specjalizuje się w organizacji nie tylko warsztatów integracyjnych, ale również imprez wieczornych, gier fabularanych, wyjazdów integracyjnych i pikników firmowych.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

-do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i tworzymy spersonalizowany event

- nasz zespół to osoby z pasją do tego co robić. A tak rodzi się profesjonalizm.

- naszą domeną jest kreatywność i elastyczność


NAJLEPSZE CENY

- budżet imprezy zawsze dostosowujemy do mołliwości i oczekiwań Klienta

- nie jesteśmy pośrednikiem i proponowane warsztaty są naszego autorstwa


DOŚWIADCZENIE

- organizacją eventów zajmujemy się od 2009 roku

- ponad 300 kompleksowo zrealizowanych eventów

- ponad 20000 zadowolonych uczestników naszych imprez

 

Wszelkie prawa do treści niniejszej strony zastrzeżone ©

Specjalizujemy się w organizacji warsztatów integracyjnych dla firm. Jest to świetna forma aktywności czy też atrakcji w tracie wyjazdów integracyjnych dla pracowników bądź też dla klientów firmy. Obsługujemy również imprezy firmowe zarówno poprzez programy dzienne jak i tematyczne wieczory. Warsztaty integracyjne to świetna forma teambuildingu, czyli budowy zespołu. Jest to główny cel każdego wyjazdu integracyjnego.

W swojej ofercie posiadamy między innymi: warsztaty filmowe, warsztaty fotograficzne, a także warsztaty  teatralno kabaretowe. Jednak to nie koniec oferty. Znajdą się również chętni na integrację? w postaci zajęć? motoryzacyjnych, tuningowych czy też stolarskich, bądź wizażu. Mamy też w ofercie kasyno rekreacyjne.

Warsztaty integracyjne to świetna forma pobudzenia kreatywności zespołu u z dużą dawkę dobrej zabawy i śmiechu. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego zespołu!